Відколи букмекерська контора Parimatch вийшла на ринок України, її успіх і слава продовжували зростати. Багато в чому він виділяється серед інших, крадучи клієнтів, завдяки найсучаснішій системі ставок онлайн.

Додаток Паріматч

Ті, хто підключається до мобільної версії Паріматч, можуть вибрати, чи отримати доступ до мобільної версії сайту, чи завантажити додаток. За допомогою додатку Parimatch ви можете комфортно робити ставки зі свого мобільного телефону чи планшета , стежити за подіями в прямому ефірі та вболівати в прямому ефірі за допомогою трансляцій. Тут докладно всі функції, які пропонує програма для ставок Parimatch.

І пам’ятайте, що українська букмекерська контора має багато сильних сторін, від конкурентоспроможних коефіцієнтів ставок із найкращими на ринку до чудового графіка ставок, а також вітальний бонус Parimatch пропозицією до 1000 грн для нових клієнтів. Щоб дізнатися більше, прочитайте наш повний огляд.

Завантаження мобільного додатка Parimatch: доступні версії

Перш ніж завантажувати мобільний додаток Parimatch, бажано зайти на веб-сайт букмекерської контори та зареєструватися. Клієнти, які користуються iPhone або iPad з iOS версії 6.0 або пізнішої, можуть завантажити apk Parimatch bet у магазині Apple.

Власникам смартфона з операційною системою Android доведеться завантажити інсталяційний пакет apk, посилання на який є на сайті Parimatch. Нагадуємо, що згоду на встановлення додатків з невідомих джерел завжди необхідно давати в налаштуваннях смартфона. Однак жодної програми не було випущено для гравців, які використовують смартфон під керуванням Windows.

Дизайн і функціональність програми Parimatch

Скачати Parimatch

Незважаючи на те, що Parimatch пропонує чудовий веб-сайт, програма все ще не може гарантувати таке ж задоволення від гри. Деякі сторінки завантажуються нешвидко і часто виходять з ладу. Команди відповідають із затримкою в кілька секунд, і, особливо в розкладі та в меню, є кнопки, розташовані неправильно або занадто малі, що ризикує змусити вас вибрати подію або неправильну ціну. Навігація, звичайно, легша для тих, хто використовує додаток Parimatch на планшеті або для тих, хто має смартфон із великим екраном.

Що стосується графіки, слід визнати, що вона не є однією з найпривабливіших на ринку. Чорний фон і яскраво-помаранчевий крадуть простір від будь-якого іншого відтінку і, зрештою, можуть втомлювати око.

Проте щодо наявних варіантів завантаження додатку Parimatch виявляється одним із найповніших. Тому українська букмекерська контора віддала перевагу функціональності перед естетикою. Незважаючи на повільне завантаження, меню досить добре структуроване: основний вміст і ярлики доступні лише одним дотиком у розкривному списку ліворуч від кожного екрана. Фактично, з цього меню можна:

  • Ознайомтеся зі ставками, розділеними на види спорту, для подій у прямому ефірі чи подій, які незабаром розпочнуться.
  • Перегляньте історію купонів
  • Доступ до налаштувань вашого ігрового облікового запису.
  • Здійснюйте депозити, знімайте гроші та робіть ставки за допомогою Paypal та інших підтримуваних методів оплати.
  • Доступ до всіх акцій Parimatch
  • Швидко знайдіть усі свої улюблені ринки завдяки функції пошуку

Розклад у мобільному додатку Parimatch і квиток на Parimatch

Розклад, запропонований у apk Parimatch, такий самий, як і для тих, хто підключається через комп’ютер. Є багато видів спорту, на які можна робити ставки, які відрізняються від сезону до сезону. Очевидно, футбол, баскетбол і теніс є головними, але не бракує зимових видів спорту, регбі, бокс та інших другорядних видів спорту . Цікавим є вибір розробників повідомляти поруч із назвою кожного виду спорту загальну кількість подій, на які можна робити ставки.’

Parimatch файл .apk

Однак завантаження програми Parimatch apk не входить до числа найкращих мобільних програм. Головна сторінка заплутана, а пошук події в розкладі для вибору потрібної квоти не є швидкою та легкою операцією. З іншого боку, спливаюче вікно знизу приємне: коли ваш прогноз розвивається, як системний, так і одиночний, усі введені коефіцієнти з’являються в зручному для читання спливаючому меню та який оновлюється автоматично, якщо це ставка live.

Крім того, діапазон різних методів заряджання, прийнятих Parimatch, досить широкий. Ось список: кредитні та дебетові картки Visa, банківські перекази, картки Entropay, передплачені Postepay, Skrill, Neteller, Paypal, Paysafecard, Sofort Banking і Mastercard. Parimatch використовує передові технології шифрування для забезпечення захисту особистих даних, пов’язаних з кожним рухом.

Parimatch Bet Apk Download: Загальний рейтинг

Згідно з не дуже радісними відгуками, опублікованими в магазині Apple, здається, що додаток для ставок Parimatch потребує вдосконалення в багатьох аспектах.

Перш за все, плинність. З перших дотиків ви розумієте, що щось не так. Іноді для перемикання між екранами потрібно більше часу, ніж ви готові чекати. Кількість елементів не є надмірною, але їх графічна вага може створити проблеми.

Мобільна версія веб-сайту Parimatch виграє над програмою . Насправді підключення до сайту за допомогою смартфона не створює проблем, збоїв чи сповільнень, як це, на жаль, часто трапляється під час використання програми. Але ми впевнені, що за допомогою наступних оновлень Parimatch apk можна буде покращити та конкуруватиме з великими іменами на ринку.

Скачати Parimatch